תחומי התמחות שלנו

סקר מקדים

על פי תקנות הבטיחות בעבודה (ניטור סביבתי וניטור ביולוגי של עובדים בגורמים מזיקים) תשע"א 2011. יש לבצע סקר מקדים בתדירות של אחת לשנתיים לפחות, בכדי לבצע זיהוי, הערכה, תיעוד ואיפיון של סביבת העבודה וממצאיו משמשים כבסיס לקביעת היקף הניטור הסביבתי-תעסוקתי.

לפרטים נוספים צרו אתנו קשר

בדיקות איכות אויר בסביבת העובד

ישנם בתעשיה מגוון רחב של חומרים המשמשים את העובדים בתהליכי העבודה השונים. חלקם מסוכנים יותר וחלקם פחות, וישנן לא מעט תקנות אשר דורשות מהמעביד לעמוד בדרישותיהם. לכן, אנו מבצעים את הבדיקות בפועל ומלווים את המעביד מתחילת התהליך ועד סופו וזאת על מנת להבטיח את העמידה בדרישות התקנים השונים. בנוסף, אנו נותנים מענה לכל אורך השנה בכל שאלה, בקשה ועזרה.

לפרטים נוספים צרו אתנו קשר

בדיקות רעש סביבתי תעסוקתי

בדיקות רעש מתייחסות תקנות הבטיחות בעבודה (גיהות תעסוקתית ובריאות העובדים ברעש) תשמ"ד 1984. גם כאן קיימת חובת ביצוע בדיקות חשיפה לרעש אחת לשנתיים לפחות, ומספר דרישות נוספות על פי החוק. אנו מלווים את המעביד או מי שמונה על ידו (למשל ממונה בטיחות) לעמוד בדרישות החוק.

לפרטים נוספים צרו אתנו קשר

בדיקות איכות אויר בתוך מבנים

לא פעם אנו שומעים מצד עובדי משרדים תלונות רבות על כאבי ראש, סחרחורות, בחילות, ריחות בלתי נסבלים, ותחושות כלליות שגורמות לאי נוחות. אנו יודעים לבצע בדיקות מדויקות לצורך מדידת תכולת האויר ומתן פתרונות נאותים לבעיה זו. הבעיה יכולה לנבוע מזרימת אויר ירודה, ריכוז גבוה של פחמן חד חמצני ודו חמצני, ועוד חומרים שעלולים להיווצר כתוצרי לוואי מתהליכי עבודה סמוכים. הגהותנים (בודקים מוסמכים) שלנו משתמשים בציוד הכי חדיש ומתקדם בכדי לנתח את הבעיה ולפתור אותה על הצד הטוב ביותר.

לפרטים נוספים צרו אתנו קשר

ביצוע סקרים וניטורים לאסבסט

אסבסט הוא מינרל טבעי המצוי בטבע ובחומרים רבים ושונים בסביבתנו. האסבסט מוגדר כחומר מסוכן ע"פ פקודת הבטיחות בעבודה ותקנות אבק מזיק ונאסר השימוש בו. כאשר האסבסט מתפורר ומתפרק הוא משחרר סיבים לאוויר וסיבים אלו חודרים למערכת הנשימה וגורמים למחלות ריאה ונשימה קשות.

מעבדתנו מתמחה ב:

– ניטור אוויר לסיבי אסבסט על פי שיטה VDI-3492 בהסמכת המשרד להגנת הסביבה.

– ביצוע סקרי אסבסט במבנים פרטיים ובמבנים ציבוריים ברישיון המשרד להגנת הסביבה.

– נטילת דגימות צובר מחומר החשוד כאסבסט.

לפרטים נוספים צרו אתנו קשר

שירותי ייעוץ בתחום הבטיחות והגהות

הצוות המקצועי שלנו נותן ייעוץ וליווי בתחום הדיגום, עמידה בדרישות התקנות השונות , שיפור אמצעי בקרה הנדסיים לאיכות האויר בתהליכי עבודה שונים ומגוונים וכן איכות אויר במבנים. בנוסף, אנו נותנים מענה בכל נושא הארגונומיה והתאורה במבנים. אנו נותנים מענה מהיר ואיכותי לצרכי הלקוח תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר בדגש על מענה מהיר ללקוח.

לפרטים נוספים צרו אתנו קשר

הסמכות ותקנים

המעבדה לגהות וסביבה הינה בעלת הסמכות הרלוונטיות ועומדת בכל התקנים הבינלאומיים המוכרים ומספקת בדיקות ותוצאות מדויקות ואמינות.

הרשות‭ ‬הלאומית‭ ‬להסמכת‭ ‬מעבדות,‬ הסמכה‭ ‬לתקן 17025-‭ ‬‭ ‬ISO‭ ‬

ביצוע בדיקות סביבתיות תעסוקתיות לרעש

ביצוע‭ ‬סקר‭ ‬מקדים‭ ‬וניטור‭ ‬סביבתי‭ ‬תעסוקתי

ביצוע סקרים וניטורי אסבסט

תפריט ניווט

צרו איתנו קשר

אנא מלאו את פרטיכם ואנו נדאג לחזור אליך בהקדם האפשרי

שם מלא *

טלפון *

דוא״ל *

נושא

שלח הודעה

פרטי התקשרות

© קופירייט 2022 – כל הזכויות שמורות למעבדה לגהות וסביבה בע״מ (www.svivalab.com)

עוצב ופותח ע״י Vinarski Creative